about-banner-image

KALİTE ve GÜVENE ATILAN İMZA…

 

20 yılı aşkın iş deneyimine sahip tecrübeli ekibi ile sektörde güven veren LP Endüstri Dış Ticaret A.Ş., Dünya lideri marka ve firmalar ile köklü iş birlikteliği sürdürmektedir.

 

Değerlerinden ödün vermeyen çalışma anlayışı ile paydaşlarının ihtiyaçlarına en etkin ve hızlı şekilde cevap vererek paydaşlarının memnuniyetini önceliği olarak benimseyen LP Endüstri Dış Ticaret A.Ş., bir dünya markası olma yolunda istikrarlı bir şekilde yoluna devam etmektedir.

 

Misyon

 

LP Endüstri Dış Ticaret A.Ş. olarak biz, geniş ürün yelpazemiz ve güvenilir tedarikçilerimiz ile birlikte siz değerli paydaşlarımızın beklentilerini bilen, doğru şekilde yönlendirerek isteklerinizi en hızlı ve etkin şekilde cevaplayan, güvenilir bir firma olmayı misyonumuz olarak benimsemekteyiz.

 

Vizyon

 

Biz, LP Endüstri Dış Ticaret A.Ş. olarak müşterilerimiz ile aramızdaki sarsılmaz güven ilişkisiyle Dünya piyasalarının da tüm isteklerine geniş ürün yelpazemiz ile cevap vermeyi ve farklılık yaratan bir firma olarak faaliyet göstermeye devam etmeyi vizyonumuz olarak benimsemekteyiz.

 

Değerlerimiz

 

Kalite

Güven

Gelişen ve Yenilenen Teknolojik Yapı

Dürüst, Etik ve Şeffaf Çalışma Politikası

İnsan odaklı Yaklaşım